حامد جولائی در حاشیه همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی سنندج در گفت و گو با خبرگزاری برنا در کردستان گفت: این همایش در راستای برنامه های کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان به کمک دستگاه های استان برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در نظر گرفتن 100 جایزه برای این همایش گفت: کمیته ورزش و جوانان کنگره 5400 شهید استان کردستان در سال گذشته 300 همایش و رویداد ورزشی در راستای کنگره برگزار کرد که برنامه امروز حسن ختام و جزو آخرین برنامه این کمیته است.

او افزود: همایش های این چنین به منظور ایجا شور و نشاط اجتماعی که یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان در کشور است برگزار می شود.

جولائی گفت: در سطح استان سه هیات روستایی و عشایری، همگانی و انجمن های ورزشی استان کردستان همایش های مختلفی را در سطح استان برگزار می کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به برگزاری 200 برنامه همگانی در سال گذشته اظهار داشت: مسابقات مختلفی در رشته های دارت، فوتبال دستی و غیره در سال گذشته برگزار شد.

او در خصوص احداث جاده سلامت مجموعه 22 گولان سنندج نیز گفت: پیمانکار این پروژه انتخاب و امید است در سال 99 به بهره برداری برسد.

جولائی افزود: احداث اولین جاده سلامت استاندارد کردستان در سنندج بالغ بر دو میلیارد تومان هزینه در بر خواهد شد.