به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ علی پورکاوه صبح شنبه در جمع پیشکسوتان دوران دفاع مقدس این افراد را حلقه اتصال بین آسمانیان و زمینیان دانست و اظهار داشت: جانبازان، رزمندگان و شهدای دفاع مقدس با اعمال و رفتار خود ما را به خوبی ها دعوت کرده اند و ما تمامیت ارضی و استقلال کشورمان را مدیون این عزیزان هستیم.

وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس الگو و اسوه ای برای تمامی دوره ها است، افزود: یادگاران هشت سال دفاع مقدس زینت کشورمان هستند چراکه جانفشانی ها و رشادت های شهدا، جانبازان و ایثارگران در این دوران باعث شد که اکنون کشورمان از نعمت ارزشمند امنیت و آسایش برخوردار باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر ادعای توقف حمله به مواضع جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: اگر امروز دنیای غرب و در راس آن آمریکا جرات تعدی و تجاوز به نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد، ریشه در عاشورای امام حسین، دفاع مقدس و رشادت ها در جای جای این مرز و بوم دارد.

وی با بیان اینکه کشور ما نظام سلطه و ظلم را به چالش کشیده است، گفت: لازم است بر نسل جوان و افزایش بصیرت این نسل تمرکز و بینش آنها را در مسیر ارزش های انقلاب تقویت کنیم چراکه این دست از افراد به نوعی ذخایر بارزش این نظام محسوب می شوند و باید تمام تلاش خود را در حفظ آنان به کار بگیریم.