به گزارش برنا آذربایجان غربی، نصرت‌الله انصاری رئیس گروه ورزش قهرمانی دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی کشور و مسئول استعدادیابی دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در مورد گردهمایی 2 روزه ارومیه گفت: این گردهمایی به منظور ایجاد هماهنگی بین مسئولین کمیته های استعدادیابی فدراسیون ها و مدیران مراکز ورزش قهرمانی کشور و در راستای انجام کار منسجم برای استعدادیابی ورزشکاران در ارومیه برگزار شد.
وی در مورد المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور افزود: این المپیاد با هدف پشتوانه سازی ورزش قهرمانی کشور  و کمک به روند رو به رشد ورزش قهرمانی در سطح کشور طرح ریزی شده است.
رئیس گروه ورزش قهرمانی دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی کشور ادامه داد: در اولین دوره با وجود برخی کمی و کاستی‌ها با مشارکت فدراسیون‌ها و ادارات استانی برگزار و امسال، دومین دوره با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و جبران کمی و کاستی‌های نخستین دوره، از ماه آینده آغاز می شود.
انصاری گفت: فدراسیون‌ها در رشته‌های مختلف نهایت تلاش خود را برای کشف استعدادها و پرورش آنها برای آماده‌کردن قهرمانان انجام می‌دهند ضمن اینکه استان‌ها با توجه به توانمندی خود این مهم را انجام می‌دهند.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: