به گزارش برنا،اکبر بهنام جو در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی اظهار کرد: در راستای حمایت هایی که از ورزش استان انجام می شود، مزیت های بالقوه استان را تبدیل به بالفعل می کنیم.
وی ادامه داد: در ورزش های زمستانی که در حاضر یک پیست اسکی داریم که با توجه به برنامه ریزی های انجام یافته و زیرساخت های ایجاد شده، حداکثر تا پایان سال آینده چهار پیست زمستانی و یک پیست اسکی روی چمن ایجاد می شود.
وی افزود: استان اردبیل به لحاظ میزبانی مسابقات مختلف ورزشی از استعداد خوبی برخوردار است که سعی می شود با توسعه زیرساخت ها و تقویت هیات های ورزشی، از تمام ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی بیان کرد: محیط بسیار خوبی ایجاد شده و فرصت خوبی است که مردم با تولیدهوی  دخلی در استان های کشور و محصولات کشورهای دیگر آشنا شوند.
استاندار اردبیل افزود: شرکت بتا تولید کننده اردبیلی توپ های ورزشی از انواع مختلف برای رشته های ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال و هندبال رقابت خوبی با نمونه های مشابه خارجی دارد.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تهران نیز گفت: در تولید تجهیزات ورزشی ارائه شده در نمایشگاه از تکنولوژی های جدید استفاده شده و در این میان قراردادهای متعددی بین شرکت های ایرانی و کشورهای مختلف منعقد شده است.
بهمن حسین زاده به حضور قوی شرکت های استارتاپی در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی های انجام یافته در 15 کشور همسایه نمایشگاه برگزار می کنیم.
مدیرعامل شرکت بتا تولید کننده توپ های ورزشی نیز بر ایجاد نمایشگاه در استان های مختلف کشور برای آشنایی مردم با تولیدات داخلی تاکید کرد.