به گزارش خبرگزاری برنا؛ عزیزاله شهبازی روز یکشنبه در دیدار با رئیس کل دادگستری استان البرز افزود: مسائلی در استان وجود داشت که با همدلی و تعامل و اقداماتی تیمی و منسجم به سرانجام رسید.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی با وجود استقرار بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ با تدابیر پیشگیرانه، حداقل تنش‌های کارگری و کارفرمایی که اسباب زحمت برای مسئولان ملی ایجاد کند را نداریم.

استاندار البرز با بیان اینکه دستگاه قضا ملجا است، گفت: امید است روند فعلی و آرامش حاکم، ثبات یابد و بتوانیم در سایه اتحاد و هم افزایی براساس منویات مقام معظم رهبری و طبق الگوی ملی، اسباب رونق و رشد البرز را فراهم کنیم.

نماینده عالی دولت در استان البرز افزود: در این استان مجموعه مدیران در قالب ید واحد و در کمال اتحاد و انسجام به پیشبرد امور می‌پردازند و از آغاز مسئولیتم در البرز به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تاکنون که مسئولیت استانداری البرز را بر عهده دارم طی مطالعات دقیق شرایط استان را مورد بررسی قرار دادم.

رئیس کل دادگستری البرز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور استاندار البرز افزود: هدف ما واحد است و سیاست‌های نظام اقتضا می‌کند با تمام مجموعه تعامل مثبت داشته باشیم.

حسین فاضلی با بیان اینکه همه ما به عنوان مسئولان نظام توانمندی‌ها، اختیارات و وظایف خود را می‌دانیم، عنوان کرد: شرایط خاص البرز ایجاب می‌کند که هماهنگی ویژه ای بین تمامی مسئولان وجود داشته باشد.

وی گفت: امید است بتوانیم در سایه همدلی و تعامل منشأ خیر و اثر باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: