به گزارش خبرگزاری برنا؛ پرویز یزدانپناه گفت: بهره برداری از 20 پروژه درمانی و بهداشتی در هفته دولت امسال از جمله دو کلینیک بزرگ درمانی یاسوج و گچساران در دستور قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه کلینیک درمانی یاسوج 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، عنوان کرد: تاکنون برای این پروژه 150 میلیارد ریال هزینه شده و بعد از بهره برداری امکان استقرار 65 متخصص برای ارائه خدمت به بیماران وجود دارد.

یزدانپناه با بیان اینکه کلینیک درمانی گچساران نیز 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: در روزهای اخیر 350 میلیون تومان اعتبار در اختیار شبکه بهداشت و درمان گچساران با هدف رفع نواقص از جمله بهسازی محوطه و برق‌رسانی قرار دادیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: انتظار می‌رود مجموعه مدیران ارشد استانی، فرمانداران و شورای برنامه ریزی شهرستان‌ها برای تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان نگاه ویژه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه تکمیل و تجهیز پروژه‌های نیمه تمام افتتاح شده با همکاری مجمع نمایندگان استان در مجلس و نماینده عالی دولت به جد پیگیری می‌شود، افزود: 4 پایگاه سلامت شهری در هفته دولت امسال در کهگیلویه افتتاح می‌شود.

یزدانپناه از خرید 40 میلیارد ریال تجهیزات برای بیمارستان‌های استان از جمله شهید جلیل یاسوج و 32 تختخوابی باشت خبر داد و گفت: مرکز درمان ناباروری بیمارستان شهید جلیل یاسوج هفته دولت امسال بهره‌برداری می‌شود.