به گزارش خبرنگار برنا از قزوین؛عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به جامعه پرتلاش رسانه استان بویژه رسانه های فعال در عرصه ورزش و جوانان تبریک گفت.متن کامل این پیام بدین شرح می باشد:
بسم ا...الرحمن الرحیم
خبر،مفهوم سیّال زندگی در فراز و نشیب های روزگار و طنین صادقانه حوادث و رویدادها است. ییام آوران عرصه رسانه، راویان رویدادها و طلایه داران راستین خبر در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مسیر اعتدال را با مشعل فروزان روشنگری و چشمانی باز و زبانی گویا پیموده؛ با واژگان سازی برآمده از حقایق، آگاهی بخشی به جامعه را پیشه ارزشمند خود دارند.
با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید زنده یاد محمود صارمی که در راه انجام رسالت خطیر خویش به لقاء ا... پیوست، اینجانب بر خود وظیفه می دانم تلاش صادقانه،عدالت، صداقت، امانت داری و پایندی به منشور حقوق حرفه ای این قشر را در قبال جامعه و مخاطبان پاس داشته، مراتب قدردانی خود را از جامعه رسانه ای و خبری استان همزمان با فرا رسیدن 17 مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار اعلام دارم.از درگاه خداوند سبحان سلامتی و توفیقات شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظلّ عنایات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت داهیانه مقام معظم رهبری مسألت می نمایم.
عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: