به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، متن کامل این پیام در ادامه می آید:

 بسم الله الرحمن الرحیم

نون و القلم و ما یسطرون

بیگمان از جمله دستاوردهای ارزنده دولت تدبیر و امید ایجاد توسعه و تحول در عرصه زیرساختهای اینترنتی و ارتباطی بوده است. روندی که زمینه لازم برای ایجاد تحولاتی عظیم در عرصه اطلاع رسانی و ظهور شبکه های اجتماعی متعددی را فراهم آورده است.

 در نتیجه این تحول در روزگار امروز، رسانه ها و خبرنگاران آسانتر و سریعتر از هر زمان دیگری اخبار و گزارشهای خود را به مخاطبان خویش منعکس میکنند.

دولت تدبیر و امید از آغاز تاکنون همواره ‌مدافع ایجاد بستر مطلوب و فضای باز برای فعالیتهای رسانه ای بوده و بر این باور بوده است که «دانستن حق مردم است» و به باور ما این رسانه های آزاد و مستقل هستند که میتوانند با بسترسازی های مناسب، ایران اسلامی را به سمت خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و‌ توسعه همه جانبه و ‌پایدار سوق دهند.

در این میان استان سرافراز کرمانشاه ، ضمن پیشرفتهای متعدد با نیازمندیهای عدیده اقتصادی و اجتماعی روبرو بوده و برای برونرفت از این وضعیت، نیازمند نقش آفرینی رسانه های توسعه گرا و مستقلی است که  به تحلیل و انعکاس موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه و بالندگی استان بپردازند.

در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی به ویژه شهید صارمی، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد، پرتلاش، کوشا، خوشفکر و خلاق کرمانشاهی شادباش میگویم و از خداوند بزرگ توفیق روزافزون این عزیزان را در همه عرصه ها خواستارم.

بازوند

استاندار کرمانشاه

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: