به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست مشترک با سردار جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان، اظهار داشت: بهزیستی و نیروی انتظامی با داشتن وظایف مشترک و نزدیک بهم در راستای پیشگیری از مسائل و معضلات اجتماعی می توانند گام های مثبتی برای بهبود وضعیت استان بردارند.

وی با اشاره به وجود مرکز ماده ۱۶ نگهداری معتادان متجاهر بهزیستی با ظرفیت ۲۵۰ نفر، افزود: در صورت امکان از نیروهای انتظامی در این مرکز استفاده می شود.

رضوان مدنی در پایان نیز بر تشکیل جلسه با حضور دستگاه های متولی برای کاهش آسیب های اجتماعی در استان تاکید کرد.

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز  به تعامل و همکاری نیروی انتظامی با سایر دستگاه و بهزیستی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی اشاره داشت و افزود: نقش آسیب اجتماعی در بروز جرائم بالاست و می توان با اولویت بندی آسیب های و تعیین وظایف دستگاه‌ها عملکرد خوبی  در زمینه کاهش آسیب اجتماعی داشته باشیم.

به گفته سردار علی اکبر جاویدان، رسالت بهزیستی در حوزه مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی است و تاکنون به عنوان سازمانی حمایتی در راستای محرومیت زدایی و دستگیری از نیازمندان عملکرد خوبی داشته است.

سردار جاویدان بر ارائه آموزش ها با مشارکت دستگاه های متولی کاهش آسیب اجتماعی و آگاه سازی مردم از خطر آسیب های اجتماعی تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی در خصوص تعامل با بهزیستی و سایر ارگان ها در مقابله با آسیب اجتماعی کوتاهی نخواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: