به گزارش خبرگزاری برنا؛ فرماندار گناوه روز یکشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت با دستور کار تشکیل کمیته ها گفت: دراین هفته بهره‌برداری و اجرای طرح‌های پیش بینی شده بصورت تجمیعی و متمرکز انجام شود و از راه‌اندازی کاروان‌های خودرویی بجد پرهیز تا در رسیدگی به امور مردم در ادارات تاخیر و خللی ایجاد نشود.

سیدعلی  پاک نژاد افزود: با توجه به اینکه اواخر هفته دولت امسال به استقبال ماه محرم خواهیم رفت حرمت این ایام حفظ و نسبت به سیاه‌پوشی ادارات و شهر برنامه‌ریزی شود.

وی گفت: در هفته دولت امسال طرح‌های متعددی در حوزه‌های عمران شهری و روستایی، آموزش وپرورش، بهداشت و راه افتتاح و اجرایی که جمع بندی و در نشست خبری با خبرنگاران تشریح خواهد شد.

فرماندار گناوه  اظهارداشت: باتوجه به اینکه نگاهمان در افتتاحیه‌ها طرح‌های بدون نقص و ایراد است، کمیته عمرانی درمورد طرح‌هایی که قرار است افتتاح شود بازرسی و درصورت وجود مشکل برطرف شود.

وی گفت: یکی از برنامه‌های مهم امسال هفته دولت دیدارهای مردمی است که در طول سال مستمر تداوم دارد.

فرماندار گناوه افزود: از خبرنگاران این شهرستان انتظار داریم خدمات صورت گرفته را به مردم از جمله  برنامه‌های هفته دولت را براساس واقعیتها و شفاف بخوبی بازگو کنند.

وی بیان کرد: در ادارات و فرمانداری روی همه خبرنگاران و فعالان اجتماعی باز است و آماده پاسخگویی هستند و از راهکارها و نقدهای منصفانه که به پیشرفت و توسعه شهر کمک کند، استقبال می‌شود.

پاک نژاد گفت: طرح‌هایی که آماده افتتاح و اجرا در فصول سال هستند در همان زمان برنامه ریزی و اقدام خواهد شد.