به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ علی آقامحمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس کارگروه فرهنگی کمیته اطلاع رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور، در جلسه  قرارگاه باز سازی مناطق سیل‌ زده مازندران در ساری گفت: مردم و مسئولان در ارائه خدمات به سیل‌ زدگان انقلابی عمل کردند و این کار انقلابی نشانه قدرت ایران در انجام کار جهادی است. ‎

وی افزود: باید رضایت مردم در گرفتن خدمات بی نظیر دولتی و مردمی در سیلاب اخیر بدرستی اطلاع رسانی شود.

آقامحمدی با تاکید بر این نکته که کارها باید به صورت جامع تکمیل و سپس رسانه‌ای شود، گفت: حتما اطلاع‌رسانی وسیعی باید انجام و قدردانی از مدیریت جهادی و حضور مردم و کمک‌های آنان در سیلاب برجسته شود.

رئیس کارگروه فرهنگی کمیته اطلاع رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور افزود: متاسفانه در چند سال اخیر حمله به مدیران نظام جمهوری اسلامی زیاد شده و امروز بهترین زمان برای تغییر ذهنیتی است که دشمن بدنبال ایجاد آن علیه مسئولان در جامعه است چراکه آنان به همراه مردم در سیلاب بهاری کار جهادی و انقلابی کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حتما باید منطبق بر واقعیت‌ها در ارائه خدمات به مردم سیل‌زده و بازسازی و اصلاح زیرساخت‌ها  اطلاع‌رسانی شود تا ذهنیت افکار عمومی نسبت به مدیریت کشور تغییر کند.

وی افزود: خیلی از کارها و کمک ها را مردم انجام دادند و لازم است مدیران کمک های مردم را بیشتر از همیشه برجسته سازی و اطلاع رسانی کنند.

آقامحمدی به مقوله رونق تولید و اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: باید اهمیت حضور و مشارکت مردم در امر رونق تولید و اقتصاد مقاومتی را فراخوان عمومی و مردمی کنیم تا حرکت در این زمینه ها شتاب بگیرد .

وی اظهار داشت: مدیران باید از مدل فعالیت اداری همانند ارائه خدمات در سیلاب اخیر خارج شوند و همه منویات رهبری در اقتصاد مقاومتی نیز همین است که مدیریت جهادی صورت گیرد تا مدل اداری شکسته شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز نیز به دلیل صداقت ملت و رهبری، قدرت‌های جهانی که  همه چیز را در اختیار دارند ،نمی توانند کاری کنند. آنان بدترین جنگ اقتصادی علیه ایران را انجام دادند و ۳۰ میلیارد دلار نیز تراز اقتصاد کشورمان را به  هم ریخته اند به طوری که ارزش پول کاهش یافت، صادرات نفت از دور خارج شد، اما اکنون وضعیت اقتصادی کشور به درایت رهبری و کار جهادی مدیران نظام تا حد زیادی به نقطه آرامش رسیده است.

وی از کشاورزی به عنوان مهمترین ظرفیت در رسیدن به رونق تولید یاد کرد و افزود: باید سرمایه گذاری زیادی  را با  زنجیره سازی در حوزه کشاورزی کشور انجام بدهیم و مازندران بیشترین و مهمترین ظرفیت را در این بخش دارد. باید ظرفیت های ملی را توسعه بدهیم تا رشد منفی اقتصاد را جبران کنیم که این جبران در حال انجام و حتی احساس نیز شده است.

طبق اعلام معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران فردا چهارشنبه بیست و سوم مرداد ماه با حضور نماینده مقام معظم رهبری ، نماینده وزارت اطلاعات ، نماینده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشاور وزیر کشور از مناطق سیلزده استان به صورت میدانی بازدید می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: