به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، علی‌رضا رزم‌حسینی در نشست مشترک با اعضای حزب اعتدال و توسعه اظهار کرد: از آغاز فعالیت در استانداری خراسان رضوی با احزاب و گروه های سیاسی نشست های مختلفی را برگزار کرده ام تا از نظرات سازنده تشکل ها برای اداره بهتر استان استفاده کنیم.

وی افزود: به عنوان خدمتگذار مردم در خراسان رضوی، علاقه مندم که با گروه های مختلف سیاسی و احزاب و تشکل ها جلسات مشترکی داشته و از نظرات و انتقادات آن ها در مسیر بهبود شاخص های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی بهره مند شویم.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه اولین راهبرد استان در حوزه سیاسی میانه روی است، تصریح کرد: بنده عضو هیچ حزب و گروهی نیستم و اعتقاد دارم که همه دوست داران نظام جمهوری اسلامی باید برای در مسیر توسعه و پیشرفت همدل شوند؛ در همین راستا در کرمان برای اولین بار منشور همدلی سیاسی تدوین و به امضاء رسید.

وی ادامه داد: اعتقاد داریم که کشور را با شرکت های توسعه گرا باید ساخت نه با دولت، لذا برای گام برداشتن در مسیر توانمندسازی مردم، توسعه جوامع محلی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی باید مشارکت بخش خصوصی و شرکت های توانمند و توسعه گرا را به کار گرفت.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اجرای طرح همیاران آب در استان بیان کرد: طرح انتقال آب از دریای عمان هم با هدف تامین آب مورد نیاز نسل های آینده در سه استان خراسان رضوی، جنوبی و سیستان و بلوچستان اجرایی خواهد شد.

رزم حسینی همچنین از اجرای طرح نجات در برخی از محلات حاشیه شهر مشهد خبر داد و اظهار کرد: در خصوص اقتصاد زیارت برنامه ریزی های ویژه ای انجام شده که فرآیندهای آن درحال پیگیری است.

وی افزود: در مقابل افراد معترضی که حق شان توسط دستگاه های اجرایی ضایع شده سیاست ما گفت و گو، اقناع و ارائه راه حل مشکل خواهد بود و در همین راستا رویه شورای تامین استان در مواجهه با معترضین به حق، اقناع و حل مشکل بوده است.

استاندار خراسان رضوی افزود: در سال 96 که مسئولیت استانداری کرمان را برعهده داشتم، در جریان اعتراضات دی ماه اجازه ندادم به معترضان صدمه ای وارد شود چرا که به گفت‌وگو و اقناع اعتقاد داشتم و البته نیروی انتظامی هم با خویشتن داری و تدبیر با متعرضین برخورد کرد.

رزم حسینی در بخش پایانی سخنانش در خصوص ماجرای پدیده گفت: برای رفع و رجوع مشکل پدیده در تهران 16 جلسه برگزار شد و سعی کردیم با درایت کامل برای رفع این مشکل راه حل اقتصادی پیدا کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: