به گزار برنا، اکبرنگاهی در نشست خبری مدیران دستگاه‌های صادر کننده پروانه فعالیت سمن‌های استان اردبیل که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری برگزار شد گفت : تمامی برنامه‌های ارائه شده توسط سمن‌ها از زمان ارائه طرح تا پایان برگزاری آن به صورت مستمر رصد شده و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تاکید کرد: با نظارت کامل بر فعالیت‌های جوانان علاوه بر دستیابی به جمع‌بندی نهایی و آسیب شناسی صحیح، میزان تاثیرگذاری فعالیت‌ها بر روی جامعه هدف نیز ارتقا خواهد یافت.
او خاطرنشان کرد : در راستای هم افزایی سمن ها و برای ممانعت از اتلاف منابع مالی و انسانی، تلاش می کنیم از موازی کاری پرهیز کنیم و در این خصوص هماهنگی لازم با هیات نظارت بر سمن ها و دیگر دستگاههای مرتبط بعمل آمده است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه تعدد سمن‌ها باعث می‌شود که در بخشی از فعالیت‌ها ناخواسته با موازی‌کاری‌هایی نیز همراه شویم، افزود: برخی از برنامه‌ها به دلیل مناسبتی بودن از احتمال موازی‌کاری برخوردار هستند ولی با نظارت هیات ناظر بر سازمان‌های مردم نهاد استان به‌دنبال کم کردن و عدم وقوع چنین اتفاقاتی هستیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: