به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، فرزاد فتاحی بعدازظهر سه‌شنبه22مردادماه در فدراسیون وزنه‌برداری حضور یافت و با علی مرادی ریاست این مجموعه، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، با بیان این مطلب که وزنه‌برداری استان در آینده نزدیک پیشرفت چشمگیری را خواهد داشت، تاکید کرد: به منظور ارتقاء و توسعه رشته وزنه‌برداری در استان، به تازگی فعالیت‌های گسترده‌ و روند رو به رشدی را در پیش گرفته ایم و سالهای آتی از وزنه‌برداری استان خراسان رضوی بیشتر از قبل خواهید شنید.

فتاحی در خصوص آمادگی میزبانی از اردوهای تیمهای ملی وزنه‌برداری کشورمان در خراسان رضوی نیز، گفت: اداره ورزش و جوانان استان، امکانات و تجهیزات تمرینی و رفاهی مناسبی را برای رشته وزنه‌برداری در سطح خراسان رضوی مهیا کرده است و به نحو احسن می توانیم پذیرای ملی‌پوشان افتخارآفرین کشورمان باشیم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری نیز در این دیدار عنوان کرد: پس از بازگشت کاروان وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان از رقابتهای قهرمانی 2019 جهان، تمامی ملی‌پوشان و اعضای تیم ملی به پابوس امام رضا(ع) خواهند رفت و جام کسب شده در این مسابقات به موزه آستان قدس رضوی اهداء خواهد شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: