به گزارش خبرگزاری برنا؛ عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در اختتامیه جشنواره رسانه ای خزر که در نمک آبرود استان مازندران برگزار شد، در جمع اهالی رسانه استان های خزری اظهار کرد: خبرنگاران  با وجدان های بیدار در جهت آگاه سازی مردم گام بر میدارند و آگاه کننده جامعه هستند.

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه با صفات پیامبر گونه و وجدان های بیدار دغدغه دین، نظام و مردم را دارند.

کشمیری یادآور شد: امسال برای اولین بار در روز خبرنگار میزبان سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بودیم که این حضور قطع به یقین برکات و مزیت های فراوانی برای رسانه های استان داشت.

وی ادامه داد: امسال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از فرمانداری ها، شهرداری ها و ادارات کل خواست تا هفته خبرنگار به طور ویژه گرامی داشته شود و ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سعی کردیم در جلسات متعدد حرف دل رسانه را بشنویم تا بتوانیم در جهت  بهبود شرایط کاری و معیشتی خبرنگاران تلاش کنیم.

وی همچنین پیشنهاد تنظیم یک اساس نامه ثابت برای کسب اختیار خانه مطبوعات در تصمیم گیری های مختلف را ارائه داد و افزود: امیدواریم با تنظیم یک اساس نامه ثابت و دادن برخی اختیارات در حوزه رسانه ها به خانه مطبوعات شاهد بهبود وضعیت اهالی رسانه در استان ها باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: