به گزارش برنا،کارگاه آموزشی فصل فصل زندگی با موضوع مدیریت خشم با حضور معاون محترم امورزنان وخانواده نهاد ریاست جمهوری ، معصومه ابتکار در سالن کنفرانس حسین رضازاده اردبیل برگزارشد.

در این کارگاه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه برای داشتن خانواده سالم باید احترام ها متقابل باشد گفت : مبنای خانواده سالم احترام متقابل ، رعایت حقوق یکدیگر و مهمتر از همه مهارت های ارتباطی خوب است .

او ادامه داد : بدون دخالت در سرنوشت نمی‌توان تغییر و تحولی در جامعه ایجاد کرد و هر دو جنس زن و مرد نسبت به ایجاد تحول مسئول و موظف هستند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد : دین اسلام برتری افراد را نه در جنسیت بلکه در تقوا و پرهیزگاری قرارداده است و این اصل مهم گاهی نادیده گرفته شده و نسبت به آن بی‌توجهی می‌شود.
ابتکار درادامه هدف از اجرای طرح ملی خانواده را تقویت و آموزش مهارت‌های ارتباطی بین خانواده و مهارت‌های ارتباطی بین نسلی عنوان کرد و افزود: آموزش تفکر صحیح نقادانه، آموزش صحیح ارائه دیدگاه‌های خود، آموزش نحوه طرح مسائل و موضوعات مورد نیاز در روابط اجتماعی در این طرح دنبال می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: