به گزارش خبرگزاری برنا؛ سیده فاطمه ذوالقدر در خصوص افزایش قیمت آزادراه تهران - پردیس بیان کرد: متاسفانه افزایش قیمتی که چند روز پیش برای آزادراه تهران - پردیس داده شده است، گله مندی های مردمی را به همراه داشته است، برای ۲۳ کیلومتر واقعاً قابل قبول نیست مبلغ ۴۵۰۰ تومان پول دریافت کنند و افزایش ۱۱ درصدی عوارضی را بر مردم متحمل شوند.

وی ادامه داد: مسئولان بزرگراه نیز با این طرح و افزایش قیمت موافق نیستند و مردمی که در شهرستان پردیس زندگی می کنند، از این مشکل رنج می‌برند و این مبلغ برای تردد آنها بسیار زیاد است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: وزارت راه و دولت باید فکر دیگری برای این مسئله انجام بدهد و باید در این طرح تجدید نظر کنند.

ذوالقدر یادآور شد: وزارت راه فکری برای دادن بدهی های خود انجام بدهد، این مسئله که آنها باید بدهی خود را به بخش‌های خصوصی پرداخت کنند درست و بجا است‌، ولی نباید برای پرداخت بدهی‌های خود مشکلاتی را برای مردم متحمل ‌شوند‌، وزارت راه باید برای پرداخت بدهی های خود به بخش خصوصی کار دیگری را انجام بدهد.

وی خاطر‌نشان کرد: مبلغ ۴۵۰۰ هزار تومان برای ۲۳ کیلومتر زیاد است‌، مسئولان آزادراه تهران - پردیس و مسئولان شهرستان پردیس با این طرح موافق نیستند و امیدواریم هر چه زودتر مشکل مردم این دیار برطرف ‌شود.

گفتنی است روزانه تخمین زده می‌شود میانگین ۳۵ هزار خودرو از این مسیر تردد می‌کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: