به گزارش خبرگزاری برنا از گنبدکاووس، حجت‌الله یوسفی در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان گنبدکاووس بر توسعه و تقویت سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد و گفت: گنبدکاووس بسترساز راه‌اندازی سمن‌های جدید در حوزه جوانان شده و در تلاش هستیم این روند با فروغ و قدرت بیشتری ادامه دهیم.

وی از راه‌اندازی و سمن جدید در حوزه جوانان با محوریت مسائل اجتماعی جوانان و حوزه بانوان و خانواده در گنبدکاووس خبر داد و گفت: این دو سمن پس از انجام مراحل ثبت اولیه و تائید نام در حال حاضر در حال ثبت نهایی و افتتاح هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه یکی از سمن‌ها با محوریت موضوعاتی از قبیل آموزش کارآفرینی و اشتغالزایی به ویژه کسب و کارهای نوپا راه‌اندازی شده است، ادامه داد: یکی از اولویت‌های انتخابی این سمن فعالیت در حوزه مناطق آسیب‌پذیر و جوانان این مناطق است.

یوسفی سازمان مردم نهاد دوم را سمنی در حوزه تربیت فرزند و آموزش به بانوان مادر و در آستانه مادر شدن دانست و گفت: این سمن فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی را با محوریت بانوان اجرایی می کند.

وی با اشاره به ضرورت تلاش برای افزایش سمن‌ها در سطح شهرستان گنبدکاووس، گفت: متاسفانه در طی سالهای گذشته و بیش از دو دهه از راه اندازی سمن‌ها گنبدکاووس تنها دو سمن زیر نظر اداره ورزش و جوانان تاسیس شده است.

خبرنگار: الهام امینی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: