به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان،عباس رضایی در نشست  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان اظهار کرد: همراهی و همدلی بسیار خوبی برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در استان اصفهان وجود دارد و میزان تعامل و هم افزایی مسولان استانی در این زمینه قابل توجه است.

وی افزود: نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای قضایی همکاری مناسبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر دارند. خیلی از مسئولان کشور گمان می کنند اصفهان یک منطقه برخوردار و عاری از مشکلات و معضلات است، در حالی که این شهر هم مشکلات خودش را دارد.

رضایی در ادامه گفت: فعالیت های سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در حوزه مبارزه با مواد مخدر غیرقابل انکار است. زمانی که نیروی انتظامی کشفی در زمینه موادمخدر انجام می دهد مردم اصفهان خوشحال می شوند و نیروهای قضایی همواره کمک های زیادی در این زمینه انجام می دهند.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: در زندان‌های استان اصفهان مشکلات و محدودیت  زیادی داریم درحالی که با توجه به قابلیت های استان اصفهان باید از ظرفیت های شهر ازجمله شرکت های دانش بنیان به صورت کامل استفاده شود.

وی در پایان گفت:آمادگی خوبی برای مبارزه با مواد مخدر در سازمان‌ها و نهادهای مختلف استان اصفهان وجود دارد و امیدواریم با جلوافتادن سفر دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر طرح های خوبی برای مبارزه با این پدیده در نظر گرفته شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: