به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، سرهنگ «فضل الله شیری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به محوریت مسجد جامع شهر کرمانشاه در برپایی مراسم تاسوعا و عاشورای امسال، محدودیت‌های ترافیکی از میدان آزادی تا سه راه شورا، میدان فاطمیه و بلوار افشارطوس تا تقاطع کارگر، بلوار مطهری از تقاطع وکیل آقا تا میدان غدیر، میدان کاشانی تا تقاطع هلال احمر، طول خیابان شهید امجدیان تا میدان آزادی، تقاطع جلیلی تا سه راه شریعتی و بلوار گلهای مسکن در نظر گرفته شده است.

او با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا از ساعت هشت صبح تا پایان مراسم عزاداری اعمال می شود، افزود: در شب های تاسوعا و عاشورا نیز این محدودیت از ساعت ۲۱ تا ۲۴ اجرا می شود.

سرهنگ شیری تصریح کرد: اعمال محدودیت ترافیکی در مسیرهای اصلی دسته‌های عزاداری به منظور ایجاد نظم و امنیت ترافیکی عزاداران در نظر گرفته شده و در این ایام نیروهای پلیس راهور به منظور تسهیل و روان سازی بار ترافیکی حضور گسترده ای خواهند داشت.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه همچنین با اشاره به افزایش حجم ترددها در شب های پایانی دهه اول محرم از رانندگان خواست حتی الامکان از بردن خودرو به مسیرهای پرتردد خودداری کنند.

او در پایان با قدردانی از همکاری مردم و هیات های عزاداری با پلیس، از آنها خواست تا به منظور تسهیل در آمد و رفت خود در شب های باقی مانده از مراسم عزاداری همکاری خود را ادامه دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: