به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ محمدی فارسانی در جمع خبرنگاران  با اشاره به نیاز دانش آموزان به تهیه لوازم‌التحریر، پوشاک و هزینه‌های مرتبط با شروع سال تحصیلی،اظهار کرد: ادارات کمیته امداد سراسر استان، مراکز نیکوکاری و مدارس به‌صورت حضوری کالای موردنیاز دانش آموزان بی‌بضاعت را جمع‌آوری می‌نمایند.

او با تأکید بر نقش مؤثر کمک‌های مردمی و شرکت‌های تولیدی در کمک به جشن عاطفه‌ها از توزیع ۴۳۰۰ بسته لوازم‌التحریر اهدایی گروه صنعتی گلرنگ به دانش آموزان آسیب‌دیده تحت حمایت از سیل خبر داد و افزود: بسته‌های لوازم‌التحریر اهدایی بین گروه تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم ویژه دختران و پسران شامل کوله، دفتر، خودکار، مداد تا پایان شهریور توزیع می‌گردد.

محمدی فارسانی تصریح کرد: بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد در آستانه شروع سال تحصیلی به همت خیران و کمیته امداد کمک‌هزینه تأمین لوازم‌التحریر دریافت می‌نمایند.

او از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد و  بیان کرد: مردم نیکوکار و خیرین حقیقی و حقوقی از طریق ادارات کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و پرداخت الکترونیکی با کد دستوری #۱*۸۸۷۷* به‌صورت آنلاین و انتخاب منطقه جغرافیایی و محل هزینه کرد می‌توانند در این برنامه مشارکت نمایند.

این مسئول  با تأکید بر اینکه مرحله سوم جشن عاطفه‌ها دهم مهرماه با همکاری صداوسیما، آموزش‌وپرورش، مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود ،گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از طریق کمیته امداد و مسئولین مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: