به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛  چراغی  در دیدار با دست اندرکاران سریال رعد و برق  اظهار کرد: سیل بسیاری از زیرساخت های ما را در حوزه های مختلف تخریب کرد اما خوشبختانه با حضور گرم مردم از همه نقاط کشور ما شاهد بودیم همه ایران در کنار مردم پلدختر قرار گرفتند.

اوافزود: خوشبختانه با حضور اقشار مختلف مردم ایران اعم از دستگاههای دولتی و غیر دولتی در استان و خارج استان ، بسیج مردمی ، گروههای جهادی ، سپاه و ارتش و تشکل های مردم نهاد و خیرین به در سریع ترین زمان ممکن کار برداشت آوردهای سیلابی در منازل مردم و ادارات و معابر و خیابان ها و.. انجام گرفته و امروز با اختصاص اعتبارات خوب شاهد اقدامات خوب و چشمگیری در سطح شهر هستیم و انشالله از این سیل یک فرصت نصیب شهر پلدختر خواهد شد .

چراغی  با بیان اینکه شهرداری برای کار تولید سریال رعد و برق در کنار عوامل تهیه و ساخت این مجموعه خواهد بود ، تصریح کرد: معتقدیم حضور عوامل ساخت و تهیه سریال در پلدختر آن هم با حضور کارگردان شاخص و چهره ای برجسته همچون آقای افخمی می تواند هم حادثه سیل را به خوبی به تصویر بکشاند و هم در معرفی شهرستان پلدختر موثر واقع شود و به همین دلیل از هر اقدامی که برای شهرداری پلدختر میسر باشد در راستای کمک به این مجموعه دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است سریال رعد و برق قرار است  در 26قسمت 45دقیقه ای به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی تهیه کنندگی آقای داود هاشمی ساخته و در شبکه پنج در ماه مبارک رمضان سال آینده پخش شود.

خبر: عباس دارایی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: