به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، عباس رضایی در حاشیه دیدار و بررسی مشکلات جمعی از صاحبان صنایع استان اصفهان اظهار داشت: شورای برنامه‌ریزی استان در گذشته مصوبه‌ای برای انتقال معدن‌های سنگ، گچ، خاک، آجر، شن و ماسه به نقاط دیگری داشته اما بهره‌برداران بر این باور هستند که کارشناسی دقیقی برای این مصوبه انجام نشده و این معدن‌ها به شمار نمی‌آیند.

وی با اشاره به امکان تغییر یا تایید مصوبه پیشین بر اساس دیدگاه اهل فن، بیان کرد: فعالان این بخش ادعایی دارند اما از سویی طرح، مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان اصفهان محسوب می‌شود.

استاندار اصفهان اظهار داشت: برای احترام به گذشتگان و مراجعه‌کنندگان باید مصلحت استان را در نظر بگیریم و با کار دقیقی از سوی کارشناسان، دوباره جهت تصمیم‌گیری به شورای برنامه‌ریزی ارائه شود.

وی تصریح کرد: چنان‌که بارها اعلام شده، سلامت مردم از هر چیز دیگری برای ما مهم‌تر است و کار و تولید و اشتغال باید در راستای رفاه و آسایش انسان‌ها انجام شود و در صورت ایجاد بیماری، اشتغال و تولید هیچ سودی ندارد.

استاندار در راستای تحقق شعار رونق تولید و بررسی مشکلات و درخواست‌ها با صاحبان کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و صنایع اصفهان دیدار چهره به چهره داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: