به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، در مسابقات قهرمانی کشور پاراسایکلینگ و نابینایان و کم بینایان دوچرخه سواری سال ۹۸ در بخش پیست و جاده که از مورخ ۱۳ لغایت ۱۵ شهریور ماه در استان تهران برگزار شد شاهین اکبری ورزشکار تیم استان کرمانشاه در این رقابت ها توانست ۳ مدال نقره و ۱ مدال برنز را به ارمغان بیاورد.

جلال عزیزی، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت: مسابقات قهرمانی کشوری پاراسایکلینگ و نابینایان و کم بینایان دوچرخه سواری سال ۹۸ در بخش پیست و جاده که در استان تهران برگزار شد، شاهین اکبری ورزشکار تیم استان کرمانشاه توانست در ۴ ماده این رشته در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد.

عزیزی خاطر نشان کرد: شاهین اکبری ورزشکار پاراسایکلینگ، در این رقابتها؛ در ماده تایم تریل انفرادی جاده مدال نقره ، در ماده ۴ کیلومتر پیست مدال نقره ، در ماده استقامت جاده مدال نقره و در ماده یک کیلومتر پیست مدال برنز را برای خانواده دوچرخه سواری بدست آورد.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: مسابقات پاراسایکلینگ با رقابت ۱۰ تیم و ۱۸ ورزشکار از استان های سراسر کشور در ورزشگاه تختی و پیست ورزشگاه آزادی تهران صورت گرفت.

 عزیزی در خصوص ورزش دوچرخه سواری و ورزشکاران پاراسایکلینگ و نابینایان و کم بینایان استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه با داشتن  ۲ میلیون نفر جمعیت استان و داشتن چنین استعدادهایی در بخش های مختلف رشته دوچرخه سواری متاسفانه از وجود پیست دوچرخه سواری محروم هستیم و امکاناتی برای این ورزشکاران نداریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: