به گزارش خبرنگار برنا از قزوین؛علی فرخ زاد معاون عمرانی استاندار قزوین در جلسه شورای ترافیک استان با تاکید بر اینکه حتی نجات جان یک شخص نیز از اهمیتی بسزا برخوردار است، تصریح کرد: می بایست با تدابیر مدیریتی ، تلاش جمعی و اهتمام تمامی مسئولین ذی ربط بتوانیم در این راستا موفق عمل نماییم و امار تصادفات در سطح استان را به حداقل ممکن برسانیم.

وی در خصوص ساماندهی و انتقال ایستگاه تاکسی از تقاطع ولیعصر به میدان مینودر گفت: محور ولی عصر روزانه ۸۲ هزار تردد دارد و با توجه به این حجم بالا بدون شک نیاز به ساماندهی ایستگاه تاکسی وجود دارد اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که داریم برای بیش از ۲۰۰ هزارنفر مسافری که از قزوین به شهرهای شرقی اقماری اطراف همچون شریفیه، بیدستان، الوند و محمدیه سفر می کنند،تصمیم گیری می کنیم و نیاز به تدبیر و تامل بیشتر است و زیرساختهای لازم میدان مینودر نیز باید فراهم شود تا مردم دچار مشکل نشوند.

معاون عمرانی استاندار گفت:آسفالت و تکمیل پل مقابل شرکت نفت بیش از ۶میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که با اولویت بندی باید لوپ B با مساحت ۲۱ هزار مترمربع آسفالت شود و لوپ C دو لایه آسفالت با حدود ۴ هزار مترمربع در دستور کار قرار گیرد که همکاری شهرداری و شرکت نفت برای اجرا ضروری است.

فرخزاد تصریح کرد: این پروژه ۱۲ سال است ادامه دارد و علیرغم این که چندین جلسه برای بررسی موضوع تشکیل شده اما هنوز به پایان نرسیده و می تواند حوادثی را ایجاد کند لذا باید تلاش کنیم این طرح به بهره برداری برسد.

وی در خصوص گردنه آوج بیان کرد: ایستگاه پلیس برای حفط و ارتقای ایمنی به گردنه آوج انتقال پیدا کرده و نیزمیدان دوم در شهر آوج نیز باید در اسرع وقت توسط شهرداری احداث شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: