به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محمود کریم زاده در این خصوص اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات کشوری تیراندازی با کمان با حضور ۷۸ نفر از مردان و زنان در بخش ریکرو و ۶۰ نفر در بخش کامپوند طی روز های پنج شنبه و جمعه، 28 و 29 شهریورمله در طرقبه برگزار شد.

وی افزود: در پایان این مسابقات در بخش کامپوند علی سینا منشازاده از کرمان به مقام نخست دست یافت و جابر خوشگرد از البرز و حمزه نکویی از کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان خراسان رضوی ادامه داد: در بخش بانوان این رشته نیز شیرین ریحانی و الهه رجایی از خراسان رضوی اول و دوم شدند و سوگند حداد از البرز مقام سوم را کسب کرد.

کریم زاده اضافه کرد: در بخش ریکرو مردان نیز نادر منوچهری از چهار محال و بختیاری بر سکوی نخست ایستاد، سعید پناهی از اصفهان به مقام دوم رسید و شروین اسدزاده از تهران به مقام سوم دست یافت.

وی بیان کرد: در بخش بانوان این رشته نیز مبینا فلاح و سمانه رمضانپور از یزد اول و دوم شدند و مینو طاهرپور از تهران سوم شد.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان خراسان رضوی عنوان کرد: مسابقات رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان در پنج مرحله برگزار و امتیازات تیراندازان در مجموع این مراحل محاسبه می شود.

گفتنی است؛ مرحله پنجم مسابقات مذکور دی ماه امسال برگزار خواهد شد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: