به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، در این دیدار عزیزی، گزارشی از سفر دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان به استان نسبت به رویکرد های مقام عالی وزارت و بازتاب مباحث اقتصاد مقاومتی که در استان اتفاق افتاد را ارائه کرد.
تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت؛ با توجه به حضور وزیر ورزش و جوانان به عنوان وزیر معین در بحث اقتصاد مقاومتی در استان خراسان جنوبی گفت؛ با مدیریت، برنامه ریزی و هماهنگی با مجموعه استانداری و تیم مدیریتی استان از این ظرفیت نهایت استفاده و بهره برداری انجام شود.
وی از تصویب و اجرایی شدن دو مصوبه در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و افزود: جلسه شورای عالی ورزش کشور به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهور و دبیری دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان مصوب شده که برش استانی آن نیز به ریاست استاندار و دبیری مدیرکل ورزش و جوانان استان جهت پیگیری مباحث ورزشی و ساماندهی امور جوانان باید اجرا شود.
تقی زاده در خصوص تسهیل، پیگیری منویات و پیشبرد اهداف وزارت ورزش و جوانان در استان ها افزود: اختیارات وزیر و معاونین وزارت ورزش و جوانان در این خصوص به مدیران کل استان ها نیز تفیض شده است.
 
عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان در این دیدارگفت: خوشبختانه پیشرفت فیزیکی خوبی در در برخی از پروژه های ورزشی داریم که با تزریق اعتبار کافی و پیان عملیات ساختمانی این پروژه ها می تواند در دهه فجر به بهره برداری برسد و برگز زرینی از دولت تدبیر و امید برای مردم استان خراسان جنوبی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: