به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به‌اینکه نخستین دوره انتخابات مجمع استانی سال 95 برگزار شده بود اظهار داشت: مجامع استانی شورایی متشکل از اعضای سازمان‌های مردم نهاد جوانان هستند که با رای مستقیم نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد جوانان در هر استان به مدت 2 سال انتخاب می‌شوند.

وی ضمن اعلام اینکه این انتخابات با حضور مسئولانی از وزارت ورزش و جوانان و مدیران ارشد مازندران برگزار می شود افزود: با توجه باینکه تعداد سمن‌های جوانان استان به بیش از 100 سمن رسیده است، در این دوره 11 عضو اصلی و 5 عضو علی البدل از سوی رای دهندگان انتخاب خواهند شد.

ییلاقی اشرفی فعالیت‌های نوآورانه و خلاقیت سمن های جوانان مازندران را مورد اشاره قرار داد و گفت: به‌رغم اینکه هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب و اهداف عالیه وزارت ورزش و جوانان برای هدایت جوانان به سمت کارهای اجرایی، ایجاد اشتغال و فعالیت‌های اجتماعی و ... فاصله داریم، اما جهت‌گیری‌ها و تحرکات و اشتیاق جوانان مازنی نشان می‌دهد به خواست خدا با توجه به حمایت‌هایی که مسئولان ملی و استان از سازمان‌های مردم نهاد جوانان دارند، در آینده نزدیک شاهد حضور پررنگ‌تر این قشر در تمام عرصه‌ها باشیم و با قاطعیت اعلام می‌کنم که این مهم می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: