به گزارش برنا آذربایجان غربی، حسن کوماسی در جلسه با کارکنان مالیاتی مرکز ارومیه که با هدف بررسی عملکرد و برنامه ریزی جهت تامین و تحقق درآمد های مالیاتی در 6 ماهه دوم سال 98 برگزارشد، بر هم افزایی و کار تیمی برای تحقق اهداف پیش بینی شده تاکید کرد .

 

 وی با بیان اینکه در 6 ماهه نخست سال رشد 38 درصدی وصولی مالیات در استان آذربایجان غربی را شاهد بودیم افزود: در این مدت توانسته ایم 84 درصد از درآمدهای پیش بینی شده در استان را محقق کنیم.

مدیرکل دستگاه مالیاتی استان  آذربایجان غربی در ادامه، رویکرد موجود برای وصول معوقات کارت های بازرگانی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: عزم جزم سران قوا برای مبارزه با فرار مالیاتی و تعامل و همراهی مجموعه دستگاه های ذیربط، موجب شده که رویه و رویکرد نسبت به وصول معوقات کارت های بازرگانی اجاره ای که قبلا لاوصول تلقی می شد، تغییر مثبت پیدا بکند.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی افزود: میزان معوقات مربوط به کارت های بازرگانی در استان 2000 میلیارد تومان البته بدون احتساب جرایم است.

وی همچنین به مهلت تعیین شده برای بخشودگی 100 درصدی جرایم قابل بخشش مالیاتی تا پایان مهر ماه 1398 اشاره کرد و افزود: باید از تمام ابزارهای اطلاع رسانی و تبلیغی برای این موضوع بهره گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: