به گزارش خبرگزاری برنا از گنبدکاووس، سرهنگ محمود علیفر از دستگیری عامل نزاع و درگیری با چاقو در شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: این درگیری با سلاح سرد منجر به جراحت یکی از شهروندان گنبدی شد.

وی با اشاره به اینکه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ درگیری دونفر جوان با سلاح سرد را در یکی از خیابان های شهرستان گنبدکاووس اعلام کرد، اظهار داشت: بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ و همچنین گروهی از ماموران پلیس آگاهی در محل مورد نظر حاضر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه ضارب فردی جوان و با هویت معلوم است، تصریح کرد: طی بررسی های صورت گرفته مشخص شد که ضارب در درگیری با یکی از همسالان خود او را به وسیله چاقو مجروح کرده و سپس متواری شده است.

 علیفر با اشاره به اینکه ماموران آگاهی به دلیل حساسیت موضوع سریعا وارد عمل شدند، تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی در کمتر از ۲ ساعت مخفیگاه متهم متواری شناسایی شد.

وی با تاکید بر اینکه طی عمیلیات موفقیت آمیز پلیسی متهم شناسایی و دستگیر شده است، افزود: متهم پس از دستگیری انگیزه خود را غرور و خودنمایی در بین‌همسالانش اعلام کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس در پایان از تشکیل و تکمیل پرونده متهم خبر داد و ادامه داد: پس از طی مراحل مربوطه متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: