به گزارش برنا آذربایجان غربی، سید ریاس الدین برزنجی رییس هیات گلف استان با اشاره به پایان مسابقات گلف قهرمانی کشور در رده سنی 55-18 سال در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب، گفت: تیم آذربایجان غربی در این رقابت ها با ترکیب وحید عباسپور، منصور حسین نژاد، سعید سلیمانی و یاسر پورشادلو شرکت و توانست عملکردی قابل قبول از خود در اولین حضورش به نمایش بگذارد.
رییس هیات گلف آذربایجان‌غربی ادامه داد: در این مسابقات حسین کریمیان کاپیتان تیم ملی و عضو تیم تهران برای شانزدهمین سال متوالی قهرمان کشور شد ضمن اینکه تیم خوزستان در بخش تیمی عنوان قهرمانی را کسب کرد.
برزنجی گفت: مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور نیز از روز جمعه /19 مهر/ در تبریز آغاز خواهدشد که تیم های پسران و دختران استان برای اولین بار در این رقابت ها شرکت خواهندکرد.
برزنجی اضافه کرد: با فعال شدن رشته گلف در استان، تمهیداتی برای آموزش و پرورش استعدادهای این رشته در استان اندیشیده شده که در سال های آینده آذربایجان غربی بتواند در این رشته درخشش داشته و در سطح کشور مطرح شود.

مسابقات قهرمانی گلف کشور با حضور 84 ورزشکار از  استان های اصفهان، تهران، زنجان، آذربایجان‌شرقی، ا‌ردبیل، کرمان، مازندران، آذربایجان‌غربی، قم، چهارمحال و بختیاری، لرستان، خوزستان، فارس، سمنان، مرکزی، گلستان، همدان، گیلان، خراسان‌جنوبی و سیستان و بلوچستان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

حسین کریمیان از تهران برای شانزدهمین سال پیاپی قهرمان کشور شد و تیم های خوزستان، تهران و لرستان رتبه های اول تا سوم تیمی را کسب کردند.

مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور به میزبانی تبریز از روز جمعه با حضور 17 استان برگزار خواهدشد

 

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: