به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، صفاییان در این خصوص اظهار کرد: دور نخست رقابت‌های لیگ دسته یک بیس‌بال کشور با حضور ۵ تیم طیف تهران، نادری بوشهر، سالار بوشهر، هیئت انجمن‌های ورزشی قم و هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌رضوی به میزبانی مشهد برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات تیم طیف تهران پس از پایان دور اول رقابت‌های لیگ بیس‌بال کشور در جایگاه اول رده بندی ایستاد و تیم‌های سالار بوشهر و هیئت انجمن‌های ورزشی قم در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
دبیر کمیته بیس بال و سافت بال کشور عنوان کرد: سطح کیفی مسابقات به دلیل حضور تیم ملی بیس‌بال در رقابت‌های کاپ غرب آسیا که در شهریور ماه امسال برگزار شد، بالاتر از همیشه بود.

صفاییان تصریح کرد: این دوره از رقابت‌ها به صورت دوره ای و طی سه دوره به میزبانی مشهد، بوشهر و البرز برگزار می‌شود که تا پایان دور دوم شانس قهرمانی برای همه تیم ها وجود خواهد داشت.

وی در رابطه با بیس‌بال در خراسان رضوی نیز گفت: مشهد از تیم‌های خوب بیس بال کشور است که همواره در تیم ملی نماینده داشته و جوانگرایی این تیم و معرفی استعدادهای جدید به عرصه ورزش بیس‌بال کشور قابل تقدیر است، همچنین محسن سعیدی یکی از داوران خوب خراسانی است که در رقابت‌های لیگ بیس‌بال کشور قضاوت می‌کند.

دبیر کمیته بیس بال و سافت بال کشور در پایان گفت: میزبانی بسیار خوب و در خور توجهی را در مشهد مقدس شاهد بودیم که جا دارد از زحمات مسئولین هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌رضوی و کمیته بیس بال و سافت بال خراسان رضوی تقدیر و تشکر کنم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: