محسن مکری - خبرگزاری برنا در کرمانشاه: بعد از شکایت برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به فیفا برای گرفتن مطالبات خود ، محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل این باشگاه خواستار مذاکره با او یا وکیلش شد تا این موضوع بدون دخالت فیفا  بین طرفین برطرف شود.

به همین دلیل وکیل این سرمربی روز یک شنبه گذشته به تهران آمد و جلساتی را با انصاری فرد برگزار کرد. در نهایت وکیل برانکو سه شنبه شب راهی زاگرب شد تا مذاکرات انجام شده را به این مربی منتقل کند.

در این جلسات مدیر عامل پرسپولیس از وکیل برانکو درخواست کرد تا با توجه به در نظر گرفتن شرایط سخت اقتصادی حاکم در باشگاه پرسپولیس جهت پرداخت تخفیف داده شود.

پیشنهاد انصاری فرد مدیر عامل باشگاه از وکیل برانکو ، گرفتن تخفیف و تقسیط مبلغ مورد نظر بود تا باشگاه بتواند با سرمربی سابق خود تسویه حساب کند.

ابتدا وکیل برانکو زیر بار تخفیف مدنظر  باشگاه نرفت و بعد از صحبت با این مربی کروات در نهایت اعلام کرد فقط می تواند 5 درصد از طلب برانکو را به آنها تخفیف دهد و بیشتر از این رقم امکان پذیر نیست.

این در حالی است رقم تخفیفی که باشگاه پرسپولیس از این مربی طلب کرده، خیلی بیشتر  بوده،  که درباره آن توافق نشد. تا وکیل این مربی بدون توافق خاصی راهی کرواسی شود. در نهایت قرار شده بعد از بازگشت وکیل برانکو ، پاسخی از طریق ایمیل به باشگاه پرسپولیس ارسال شود.

اما احتمال اینکه این مربی بیشتر به باشگاه پرسپولیس تخفیف دهد ، بسیار اندک است و آن هم به دلیل بد قولی های مدیران سابق باشگاه پرسپولیس در مذاکراتی که اوسط تیرماه با وکیل برانکو در شهر استانبول و کشور ترکیه  انجام داده بودند.

در آخرین و جدیدترین اظهار نظر برانکو ایوانکوویچ در خصوص مذاکرات وکیل خودش و تخفیف 5 درصدی به باشگاه پرسپولیس گفت: من همه اختیارات این پرونده و قراردادم با پرسپولیس را به وکیل قانونی خودم سپرده ام و به همین خاطر نمی توانم حرفی در این مورد بزنم.

برانکو همچنین درباره پیشنهادات جدید خودش پس از جدایی از باشگاه الاهی عربستان نیز گفت: در حال حاضر یک پیشنهاد از امارات و یک پیشنهاد از کشور دیگری دارم که مشغول بررسی آنها هستم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: