به گزارش خبرگزاری برنا؛ هادی حق شناس صبح امروز شنبه 20 مهر در بازدید از سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و دیدار با مسئولان این سازمان، تصریح کرد: سازمان قضایی جزئی از قوه قضاییه و استانداری جزئی از قوه مجریه و همه سرنشینان یک کشتی هستیم و مردم از همه ما انتظارات واحدی را دارند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین عناصر یک سرمایه گذاری اعتماد است، اظهار کرد: اگر اعتماد در جامعه ای وجود نداشته باشد آن جامعه رو به نابودی خواهد رفت و همچنین سرمایه گذاران باید با اعتماد سرمایه خود را در کاری مشارکت دهند.

استاندار گلستان با اشاره وضعیت بودجه در سطح کشور، خاطر نشان کرد: همه باید مراقب باشیم تا بودجه در محل خود و بدرستی صرف شود و از هدر رفت آن جلوگیری کنیم.

حق شناس یادآور شد: برخورد با متخلفین باید موجب تنبیه آنان شود و زمینه بازگشت صحیح متخلف به جامعه فراهم شود و نباید هزینه های تخلف یک فرد یا افرادی را جامعه پرداخت کند.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب امنیت در سطح کشور، گفت: گلستان در بین استان های کشور از امنیت بالایی برخوردار است و این امنیت در سایه تلاش تمامی نیروهای امنیتی، انتظامی ، نظامی ، قضایی و تمامی دلسوزان میسر شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: