به گزارش خبرگزاری برنا از البرز، مجمع انتخاباتی هیأت ورزش های همگانی استان البرز بعد از ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه، مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به اهمیت موقعیت اجتماعی و اقتصادی هیأت ورزش های همگانی اظهار کرد: از ابتدا حدود 21 کاندیدا برای این انتخابات ثبت نام کردند که پس از گذراندن چالش هایی در خصوص تأییدیه و سایر مسائلی که برای حضور در مجمع وجود دارد، به این جلسه رسیدیم.

امیر غفرانی ادامه داد: فضایی که در ورزش همگانی باید ایجاد شود، یک فضای تعاملی و آموزشی و فضایی است که بتواند به ورزش همگانی کمک کند.

وی افزود: بر همین اساس امیدواریم رئیس منتخب هیأت از تمام ظرفیت های استان و سایر کاندیداهایی که دارای رأی و نظر هستند، در جهت پیشرفت رشته ی همگانی استفاده کند.

همگانی1

غفرانی همچنین با اشاره به لزوم حضور پررنگ هیأت همگانی در هیأت های دیگر و تعامل با آنها، عنوان کرد: فقط در صورت تعامل با دیگر هیأت ها و ادارات استان و نیز برنامه ریزی درست و مناسب می توان به سلامت جامعه که یکی از اهداف مهم ورزش همگانی است، دست یافت.

وی با بیان این نکته که تلاش برای سلامت جامعه، دستور کار هیأت همگانی البرز است، تصریح کرد: انتظار اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از هیأت همگانی، چیزی جز ارائه ی برنامه ی مدون و وقت گذاشتن و در دسترس بودن نیست تا بتوانیم تحولی در ورزش همگانی استان ایجاد نماییم.

گفتنی است از مجموع 16 کاندیدای نهایی برای ریاست هیأت ورزش های همگانی استان البرز، تنها 5 کاندیدا در مجمع حضور یافتند که در نهایت با انصراف دو نفر، رقابت میان 3 نفر دیگر صورت گرفت.

در این مجمع کامبیز خوشنودپور 7 رأی و بتول بخشی زاده 1 رأی را به دست آوردند و  سعید سلیمانی فرد با 9 رأی به ریاست هیأت ورزش های همگانی انتخاب شد.

 

 

خبرنگار: انسیه معماریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: