به گزارش خبرگزاری برنا؛ رئیس کلانتری 161 ابوذر از دستگیری 2 مرد و یک زن که با تشکیل باندی مواد مخدر در محدوده کلانتری توزیع می کردند خبر داد و گفت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سارق منزل سرکرده باند، اعضای باند سوداگر مرگ می باشند.

سرهنگ "حسین شمسایی فر؛ در توضیح این خبر، بیان داشت: چند روز پیش خانمی جوان به نام معصومه در محله فلاح به سامانه پلیسی مرکز فوریت های 110 تماس و اظهار کرد تعدادی از لوازم منزلش و وجه نقد در هنگامی که آنان در منزل نبودند به سرقت رفته است.

وی گفت: تیمی از ماموران برای بررسی موضوع و شناسایی عامل یا عاملان سرقت به نشانی اعلامی اعزام شدند، که در بررسی های پلیسی و تحقیقات میدانی یکی از سارقان شناسایی شد و مشخص شد که سرقت توسط زن و مردی انجام شده است. .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مخفیگاه اولین پرونده سرقت شناسایی شد، ادامه داد: در پایش های اطلاعاتی به دست آمد که این مرد با همکاری مرد و زن دیگری پاتوقی در محله فلاح برای خرده فروشی مواد مخدر و استعمال آن مهیا کرده اند و با همکاری یکدیگر مشغول خرده فروشی مواد مخدر هستند.

سرهنگ شمسایی فر افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند متهم را قبل از ورود به مخفیگاهش دستگیر کنند.

کلانتر محله خزانه با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی، 2 متهم دیگر پرونده نیز با هماهنگی های قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند، اضافه کرد: در بازرسی از این محل مقدار 200 گرم انواع مواد مخدر کشف و متهمان به همکاری یکدیگر و توزیع مواد مخدر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرکرده باند مطلع از ارتکاب سرقت توسط اعضای باند نبود، تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که شاکی همسر سرکرده باند می باشد و اعضای باند از منزل سرکرده باند سرقت کرده اند.

بنا بر این گزارش متهمان پس از تکمیل تحقیاقت پلیسی دراختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.