به گزارش خبرگزاری برنا از البرز، در این دیدار که در سالن انقلاب کرج برگزار شد، نماینده البرز با قبول شکست ۷ بر 2 مقابل صدرنشین، با کسب رتبه نهمی به استقبال تعطیلات نیم فصل رفت.

شاگردان فرهاد کشاورز علیرغم نمایشی خوب مقابل نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا نتوانستند مقابل این تیم کاری از پیش ببرند و به مانند بسیاری از بازی های خود در این فصل مزد بازی خوب خود را نگرفتند.

مقاومتی ها امسال با یدک کشیدن نام شهرداری کرج و به امید بهره مندی از حمایت های مالی آن در مسابقات حاضر شده اند اما به نظر می رسد شرایط به نسبت فصول گذشته تغییری نکرده و به گفته سرمربی این تیم هنوز کمکی قابل عنوان از سوی مدیریت شهری کرج صورت نگرفته است.

نماینده البرز در لیگ برتر فوتسال در این فصل با جوان هایش نمایشی خوب ارائه کرده و ارائه گر بازی های زیبایی است اما این تیم برای کسب نتیجه و رسیدن به رتبه های بهتر نیازمند تقویت و جذب بازیکن است و این موضوع باید به شکل جدی مورد توجه مدیریت این باشگاه قرار بگیرد.

مقاومت، تیمی محبوب در نزد البرزیها است ودر این سالها با کمترین امکانات از جایگاه فوتسال و ورزش البرز دفاع کرده و ضروری است که مسئولان استان به خصوص شهرداری کرج منابع مالی لازم برای جذب چند بازیکن مورد نیاز تیم جهت تقویت آن را فراهم کنند.

نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال شرایطی دشوارتر را پیش روی مقاومتی ها قرارداده و آنها در این مسیر سخت نیازمند تقویت تیم و بهره مندی از بازیکنان باتجربه تر هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: