به گزارش خبرگزاری برنا از البرز، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه امروز کرج، در خصوص دستگیری سرشبکه رسانه معاند انقلاب اظهار داشت: پاسداران گمنام امام زمان، ضربه به موقع و مهمی به دشمن زدند و البته تلاش آن ها در موضوعات مختلف از جمله خنثی‌سازی طرح ترور سردار سلیمانی که حدود چهل روز پیش دشمن قصد انجام آن را داشت، قابل ستایش است.

وی افزود: اهمیت این حرکت دستگاه اطلاعاتی سپاه در این است که بدانیم این دستگیری در یک عملیات چندوجهی و پیچیده در تقابل با پیشرفته‌ترین سیستم های اطلاعاتی و امنیتی غرب از جمله کشور فرانسه که از این معاند به طور کامل حفاظت فیزیکی و سایبری می‌کرد، انجام شده است.

امام جمعه کرج با اشاره به این نکته که روح الله زم در داخل با مهره هایی در ارتباط بوده است، تصریح کرد: همگی آن افراد باید شناسایی شده و به سزای عملشان برسند تا این شبکه معاند به طور کامل از بین برود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد از مصوبه جلسه اخیر شورای شهر کرج مبنی بر اختصاص مبلغ یک میلیارد تومان به عنوان ودیعه مسکن دو مدیر استانداری غیربومی، از مسئولانی که در این موضوع دخیل بوده اند، خواست تا استان و شهر را دچار حاشیه نکنند.

حسینی همدانی ادامه داد: استانداری متعلق به همه استان است و باید هزینه های آن به نسبت مناسبی بین بخش‌های استان تقسیم شود.

وی همچنین در خصوص انتخابات پیش روی مجلس با تاکید بر این که مسؤولان نباید موجبات دلسردی مردم را فراهم کنند، افزود: عده ای دخالت هایی دارند و اعمال نفوذهایی می کنند؛ این فرمان رسمی رهبر معظم انقلاب است که فرموند به هیچ وجه نباید کسی که از دستگاه امنیتی رد صلاحیت شده است، به کار گرفته شود.

خطیب جمعه کرج ادامه داد: بنده اگر احساس کنم تذکراتی که خصوصی و در خطبه ها می دهم اثر ندارد، شفاف و علنی به مردم خواهم گفت و ملاحظه استاندار، فرماندار و نماینده مجلس و کوچک و بزرگی که در آنجا نقش دارند را نخواهم کرد تا مردم مطلع باشند چه کسی خطاکار است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: