به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، عباس رضایی در دوازدهمین نشست تخصصی بانوان عضو شورای اسلامی شهرهای استان اصفهان اظهار داشت: فضای سیاسی جامعه نباید ما را از توجه به مکارم اخلاقی و معارف دینی دور کند در همین راستا وظیفه همه این است که از دروغ و تهمت دوری کنند و همواره تقوای الهی و آموزه های دینی را در نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: رقابت در انتخابات باید همراه با رفاقت باشد زیرا مسائل سیاسی زودگذر است و رعایت اخلاق و منش انسانی است که به یادگار می ماند.

استاندار اصفهان با اشاره به فشارهای اقتصادی نظام سلطه به ایران اسلامی،گفت: بنده اعتقاد راسخ به توانمندی دولت تدبیر و امید دارم و مردم فهیم و شریف هم آگاه هستند و مشکلات معیشتی را پای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید نمی گذارند.

وی ادامه داد: به فضل الهی و منویات مقام معظم رهبری و همدلی و هم افزایی دولت و مردم مشکلات اقتصادی نیز به تدریج مرتفع خواهد شد بنابراین نباید اجازه دهیم همدلی و هماهنگی به وجود آمده، خدشه دارشود.

رضایی یادآور شد: امروز احساس نیاز به مشارکت زنان در انتخابات مشهود است لذا لازم است این بلوغ سیاسی متبلور شود تا بتوان از دیگر حقوق اجتماعی و سیاسی آنان دفاع کرد.

وی خاطرنشان کرد: زنان می توانند نقش اساسی در افزایش شور انتخابات و حضور یکپارچه اقشار مختلف داشته مردم باشند بنابراین تشکل های مرتبط با این قشر باید نسبت به آگاه سازی و ترغیب بانوان برای مشارکت در انتخابات تلاش نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: