به گزارش خبرگزاری برنا از البرز، فینال مسابقات 12 گانه انفرادی زورخانه ای (میانداری)، قهرمانی مناطق هفت گانه کشور با عنوان یادواره پهلوانان شهید استان سیستان و بلوچستان (جام وحدت) همزمان با ایام بزرگداشت هفته وحدت، 15 تا 17 آبان ماه در زاهدان برگزار شد.

رئیس هیئت پهلوانی استان البرز با اعلام این خبر افزود: با توجه به منطقه ای شدن مسابقات کشوری، هفته گذشته البرز میزبان مسابقات استان های منطقه 6 بود و در این مسابقات توانستیم 6 مدال طلا به دست آوریم.

منوچهر خسروزاده ادامه داد: نفرات برتر هر منطقه به مسابقات کشوری که در شهر زاهدان برگزار می شد، اعزام شدند و از البرز نیز هر 6 مدال آور در این مسابقات حضور یافتند.

وی با اشاره به درخشش هر 6 نماینده استان البرز در مسابقات کشوری میانداری، گفت: در این مسابقات علی جلیجو موفق به کسب مدال طلای میانداری (90-) رده سنی بزرگسالان شد.

خسرو زاده اضافه کرد: رضا آب باریکی در رده سنی امید مدال برنز میانداری (90-) را به خود اختصاص داد و امید سلیمی و امیرحسین برزگری نیز به ترتیب در میانداری (60+) و (60-) میانداری رده سنی نوجوانان به کسب مدال طلا نائل شدند.

وی همچنین از کسب مدال نقره میانداری (40+) رده سنی نونهالان توسط فرزان رضایی خبر داد و گفت: محمدمهدی شوندی نیز در رده سنی نونهالان موفق به کسب مدال طلای میانداری (40-) شد.

گفتنی است مهدی تمولی، مرشد و مصطفی واحد، مربی و سرپرست گروه اعزامی البرز به مسابقات کشوری انفرادی زورخانه ای (میانداری) بودند.