به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، احسان اصولی در مجمع عمومی عادی سازمان لیگ فوتسال کشور که با حضور تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد، اظهارکرد: امیدواریم هیئت فوتبال خراسان رضوی و مشهدمقدس میزبانی شایسته‌ای داشته باشد و به برکت حضور در شهر مشهد و در جوار بارگاه منور رضوی، انتخابات هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال به خوبی برگزار شود و مایه برکت در سراسر فوتبال و فوتسال کشور باشد.
وی در ادامه گفت: مشهدمقدس و خراسان رضوی از دیرباز مهد فوتبال و فوتسال کشور بوده و ستارگان درخشانی نیز به این عرصه معرفی کرده است.
اصولی خاطرنشان کرد: فوتبال و فوتسال استان را باید به جایگاه واقعی خود برسانیم و هیئت فوتبال در دوره جدید از هیچ اقدامی در این جهت فروگذار نخواهد کرد.
رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی با تقدیر از همراهی و حمایت های فدراسیون فوتبال طی چندماه اخیر، تصریح کرد: از ابتدای فعالیت خود در هیئت فوتبال استان، میزبانی های متعددی از تیم های مختلف و برنامه های گوناگون فدراسیون داشته‌ایم؛ امیدواریم این میزبانی‌ها، به برکت امام رضا‌(ع) مایه خیر و سربلندی و اعتلا روزافزون کشورمان شود.
اصولی در پایان گفت: امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بی‌نظیری در مشهد و استان خراسان وجود دارد و لذا هیئت فوتبال خراسان رضوی آمادگی میزبانی از مسابقات مختلف و همچنین مجامع مختلف کشوری را دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: