به گزارش خبرگزاری برنا از البرز، نادر ثناگو مطلق با اشاره به  روز ملی کیفیت و تاکید  به اهمیت این روز گفت: هدف از نام‌گذاری این روز توجه به ارتقاء دانش کیفیت است و باید فعالان حوزه های مختلف کشور راهکارهای ارتقاء کیفیت را بیش از پیش عملی کنند.

وی با بیان این‌که اگرچه کیفیت در منظر عام به معنای رضایت مشتری تعریف داشته است، افزود: نکته مهم و اساسی  در تعریف کیفیت قبل از رضایت مشتری در تولید است، چرا که زمانی که یک تولید کیفی نباشد قطعا رضایت مشتری را هم در بر نمی گیرد.

ثناگو با اشاره به اینکه برای حمایت از تولید ملی باید روی کیفیت سرمایه گذاری کرد، اظهار داشت: مهمترین شاخصه تولید ملی کیفیت است که بتواند هم در عرصه رقابت و هم در عرصه رضایت حرکت رو به جلو داشته باشد.

وی ادامه داد: کیفیت باید هم در تولید و هم در خدمات مدنظر قرار گیرد، چرا که خدمات برپایه تولید جزو خدمات مولد، مهم و تاثیر‌گذار محسوب می‌شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پایان ضمن تشکر از همت بلند کارکنان  منطقه به منظور دریافت جایزه ملی کیفیت تصریح کرد: توجه به کیفیت در تولید ملی و اقتصادی بسیار مهم است و همکاران بنده در همین راستا و برنامه ریزی مدون و بلندمدت و با بالابردن سطح کیفیت در حوزه های خدمات رسانی توانستند جایزه ملی کیفیت را امسال از آن خود کنند.

گفتنی است منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین امللی پیام در شانزدهمین دوره جایزه کیفیت ملی حائز رتبه اشتهارکیفیت تک ستاره شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: