به گزارش برنا آذربایجان غربی، محمود محمودی‌نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان بعد از تساوی تیمش در ارومیه گفت: پیش از بازی می دانستیم دیدار سختی برابر تیم خوب و پرقدرت 90 و در مقابل هواداران پرشورش داریم با این حال برای کسب برد به میدان آمدیم و کسب یک امتیاز نیز برای ما ایده آل بود.

وی با انتقاد از رفتار مسئولین و ارکان تیم 90 گفت: اولین بار است چنین رفتارهایی را از سوی مدیران و ارکان یک باشگاه می بینم که تلاش کردند که با ایجاد تشنج، شرایط را برای تیم حریف سخت کنند.

وی ادامه داد: بی شک اگر این اتفاقات از سوی تماشاگران رخ دهد نمی توان به آن خرده گرفت ولی مسئولین تیم 90 از جایگاه ویژه و همچنین از شب قبل بازی با مصاحبه جنجالی، این اتفاقات را رقم زدند و امیدواریم سازمان لیگ به آن رسیدگی کند.

مدیرعامل مس کرمان افزود: تیم 90 با هواداران پرشورش یکی از تیم های خوب فوتبال ما در لیگ دسته یک است ولی از سازمان لیگ می خواهم برای این رفتارها از سوی ارکان اصلی تیم میزبان ورود کند ضمن اینکه بعد از اخراج سرمربی تیم ما که بعد از ایجاد تشنج در وی از جایگاه ویژه رخ داد، مجبور بودیم با توجه به وضعیت ورزشگاه تختی، وی را به رختکن تیم منتقل کنیم.

محمودی نیا تماشاگران ارومیه ای را هوادارانی با فرهنگ دانست و خاطر نشان کرد: این مردم لایق یک تیم خوب هستند.

وی در مورد شرایط تیم مس نیز گفت: تیم مس برای صعود به لیگ برتر بسته شده ولی تا این هفته نتایج قابل قبولی کسب نکردیم ولی شرایط تیم بهتر خواهدشد و مس در ادامه فصل شرایط بهتری خواهدداشت و به جایگاه اصلی اش باز خواهدگشت.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: