به گزارش خبرگزاری برنا؛ حسین رحمانی هزار رود روز دوشنبه گفت: دولت از محل درآمد حاصل از اجرای طرح بر تامین بودجه و هزینه های دولتی استفاده نخواهد کرد و درآمدهای آن، بطور کامل به مردم پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: شرکت نفت و فرآورده های نفتی نیز در این شهرستان نسبت به پیش بینی و تامین سوخت برای شرایط غیر عادی اقدامات لازم را انجام داده و مناطق توزیع گاز "سی ان جی" نیز در حالت آمادگی کامل قرار دارد.

این مسئول ادامه داد: به گونه ای برنامه ریزی شده که سهمیه سوخت شارژ شده در کارتها تا 6 ماه ذخیره شود و کسانیکه تاکنون نسبت به تهیه کارت سوخت و یا رفع نواقص آن اقدام نکرده اند، نگران سهمیه خود نباشند و در زمان مقتضی  نسبت به تهیه و سلامت کارت خود اطمینان حاصل کنند.

پیش از این، علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی رئیس‌ دفتر رئیس جمهوری و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهارنظرهایی جداگانه تأکید کرده‌اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است. همچنین دولت با توجه به دغدغه‌هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می‌آید در قالب یارانه‌ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون‌نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مساله دولت در این اصلاح قیمت، اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم بوده است.

دولت تاکید کرده است که به سرعت سازوکار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می‌شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره‌مند خواهند شد.

شهرستان سلطانیه با ۳۰ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری از مرکز استان زنجان قرار دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: