به گزارش خبرگزاری برنا از بهشهر؛ ابراهیم اسدی در گفتگویی اظهار کرد: اعزام مددجویان تحت حمایت به اماکن زیارتی به منظور نشاط معنوی و آشنایی جامعه هدف با سیره و روش زندگی ائمه معصومین اجرا می‌شود.

او افزود: یکی از کارهای مهم کمیته امداد در حوزه فرهنگی اعزام مددجویان به اماکن مذهبی به خصوص مددجویان بار اولی به زیارت عتبات عالیات و مشهد مقدس است.

photo_۲۰۱۹-۱۱-۳۰_۰۷-۴۹-۰۳

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهشهر در ادامه خاطرنشان کرد: از مجموع افراد اعزام شده به این سفرهای 66 مددجو به مشهد مقدس ومابقی به عتبات عالیات اعزام شدند.

او به اجرای طرح شوق زیارت توسط این نهاد اشاره کرد و عنوان کردد: طرح شوق زیارت باهدف جذب کمکهای مردمی برای کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون به مشهد مقدس و عتبات عالیات مشرف نشدند توسط این نهاد در حال اجرا است.

اسدی در پایان با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست با کمیته امداد گفت: مردم این شهرستان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری آنی پرداخت #2*5*011*8877*از طریق تلفن همراه و واردکردن مبلغ مورد نظر برای اعزام مددجویان به اماکن زیارتی واریز و برای هرچه بهتر اجرا شدن طرح شوق زیارت با کمیته امداد مشارکت کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: