به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محسن سپهری با اعلام این خبر گفت: هشتمین دوره رقابت‌های کشتی باچوخه قهرمانی کشور جام وحدت روز جمعه 8 آذرماه در سالن ورزشی وحدت تربت جام برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات با شرکت ۱۳۰ کشتی گیر در قالب  ۱۵ تیم و با حضور مسئولین شهرستانی برپا شد.

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت جام عنوان کرد: این رقابت ها دراوزان ۶۶-، ۷۴-، ۸۴-،۹۶- و ۹۶+ کیلوگرم برگزار و به نفرات اول تا سوم هر وزن جایزه نقدی وحکم قهرمانی اهداء شد.

سپهری تصریح کرد: در وزن ۶۶- کیلوگرم حمید سلمانیان، حمیدلعل نظام و سیدیحیی رضوی به مقام های اول تا سوم رسیدند، همچنین در وزن ۷۴- مرتضی وطن دوست از تربت جام مقام اول را از آن خود کرد، حسن موسی زاده، مرتضی حقی به مقام های دوم وسوم دست یافتند.

وی ادامه داد: در وزن ۸۴- سعیدمحمدی حسن، امین نادری و محمد رزم آرا به ترتیب به مقام های اول تاسوم دست یافتند و در وزن ۹۶-، محمد تیموری،حسن ستوده از تربت جام  وبهرام قادرآبادی به ترتیب به مقام های اول تاسوم رسیدند، همچنین در وزن ۹۶+ محمد دهقان، سعیدحسینی  ومجتبی زمانی به ترتیب مقام های اول تاسوم را از آن خود کردند.

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت جام خاطر نشان کرد: در بخش تیمی این مسابقات نیز تربت جام به مقام قهرمانی دست یافت وتیم های شیروان خراسان شمالی و مشهدمقدس به ترتیب در مکان های دوم وسوم قرار گرفتند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: