به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سید محمد ناظم‌الشریعه در حاشیه برگزاری نخستین جلسه تمرینی تیم ملی فوتسال ایران در مشهد اظهار کرد: خوشبختانه دو تیم اسلواکی و بلاروس نیز از جمله‌ تیم‌هایی هستند که علاوه بر کار تکنیکی و تاکتیکی، در زمینه آمادگی جسمانی نیز از شرایط مطلوبی برخوردار بوده و این امر میتواند بسیار برای ما حائز اهمیت و موثر باشد.

وی افزود: پروتکل‌ تورنمنت ۳جانبه«مشهد ۲۰۱۹» از حدود یک سال قبل بسته شد که با حضور ۳ تیم برگزار می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه بازیکنان لژیونر کشورمان همچون فرهاد توکلی، حسین طیبی و سپهر محمدی در این مسابقات حضور دارند، بیان کرد: مابقی بازیکنان از لیگ‌ کشور انتخاب شده‌اند و امیدواریم این تورنمنت موجب افزایش هماهنگی‌های بین آن ها شود.

ناظم‌الشریعه خاطرنشان کرد: این تورنمنت برای ما بسیار حائز اهمیت است و بچه‌ها باید با یکدیگر هماهنگ باشند و بازی های خوبی نمایش دهیم چراکه آخرین رویدادی است که پیش جام ملت‌ها در آن حضور داریم.

وی افزود: شاکله همین تیم حاضر در تورنمنت مشهد میتواند برای جام ملت‌های آسیا نیز تکرار شود و با همین افراد به این مسابقات برویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در ادامه صحبت‌های خود به ارزیابی سطح کیفی تیم‌های حاضر در این تورنمنت پرداخت وگفت: طی ۵ سال اخیر فقط با تیم‌های اروپایی و آمریکای جنوبی بازی‌ کرده‌ایم چراکه می‌توانند تاثیر مثبتی برای ما داشته باشند.

ناظم‌الشریعه ادامه داد: بیشتر به دنبال تیم‌هایی هستیم که علاوه ‌بر مسائل تاکتیکی و تکنیکی، از لحاظ آمادگی جسمانی نیز شرایط خوبی داشته باشند، که خوشبختانه تیم‌هایی مثل اسلواکی و بلاروس جزو همین تیم‌ها هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: