به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛احمدی امروز در گفت وگو با رسانه ها با اشاره به اینکه ثبت نام این دوره از ۲۵ آبان ماه آغاز و تا ۱۵ آذر ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: آزمون کتبی این دوره سوم بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

اوافزود: این دوره از آزمون در چهار گروه ترجمه و مفاهیم قرآن در دو رشته، معارف در دو رشته، حفظ در ۹ رشته و آموزش‌های الکترونیکی در دو رشته، برگزار می‌شود.

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد لرستان، بیان کرد: تفسیر سوره بقره، ترجمه و درک معانی سوره بقره، حفظ و ترجمه نهج‌البلاغه، حفظ و ترجمه صحیفه سجادیه و نیایش‌های امام سجاد(ع)، حفظ جزء ۳۰، جزء اول، سوره بقره، پنج جزء اول، ۱۰ جزء اول، ۱۵ جزء اول، ۲۰ جزء اول، ۲۵ جزء اول و حفظ کل قرآن‌کریم، سبک زندگی و سیره معصومین و روخوانی قرآن‌کریم، رشته‌های این دوره از آزمون هستند.

او گفت : آزمون گروه آموزش‌های الکترونیکی با همکاری سامانه مجازی «نورالمجتبی» و سامانه مجاری «حامیم» ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

احمدی با اشاره به این‌که تفسیر المیزان منبع رشته تفسیر سوره بقره است، تأکید کرد: منبع رشته‌های دیگر آزمون متون و ترجمه‌های متداول قرآن‌کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: