به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز؛ نورمحمد فردی ظهر امروز در حاشیه رونمایی از تمبر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران از آغاز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر کشور در ۲۰۸ حوزه انتخابیه خبر داد.

وی ادامه داد: فرمانداران طبق جدول زمان بندی فرصت دارند از امروز به مدت شش روز هیئت های اجرایی را به موازات ثبت نام از داوطلبان، تشکیل دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز اظهار کرد: هیئت‌های اجرایی مراکز حوزه‌های انتخابیه باید همزمان از امروز دهم آذرماه حداکثر در مدت شش روز تشکیل شوند و  بر اساس مواد ۳۱، ۳۲ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و فرم‌های آن در چارچوب برنامه زمانبندی انتخابات نسبت به تشکیل هیئت اجرایی اقدام کنند.

وی همچنین بیان داشت: برای تبلیغات داوطلبان انتخاباتی یک هفته در تاریخ مشخص تعیین شده بنابراین تبلیغات زودهنگام تخلف محسوب شده و پیگیری می شود.

فردی با بیان این که هماهنگی خوبی برای برگزاری انتخابات البرز انجام شده است، گفت: مجریان انتخاباتی به صورت مستمر پای کار بوده و اقدامات موثر را در این زمینه انجام خواهند داد.

وی تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی باید پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی ۱۰ روزه و بر اساس جدول زمانبندی شده به صلاحیت ها رسیدگی کنند و نتیجه اولیه را به افراد اعلام کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: