به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، حسن جعفری با اعلام این خبر اظهار کرد: فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذرماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد و در مجموع با احتساب ثبت نام های روز نخست، 119 نفر در دو روز گذشته نام نویسی کرده اند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام های انجام گرفته، 115 مورد نهایی شده و 4 نفر مورد هم درحال تکمیل ثبت نام و طی فرآیندهای قانونی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد 51 نفر مرد و 11 نفر زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده اند.

وی میانگین سنی داوطلبان در روز دوم را 41 سال اعلام کرد و گفت: جوان ترین داوطلب 30 ساله و مسن ترین آن ها 70 ساله بوده است.

جعفری خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم، 16 نفر کارمند، 11 نفر فرهنگی، 7 نفر شغل آزاد، 6 نفر بازنشسته، یک نفر روحانی و 21 نفر دارای سایر مشاغل بوده اند.

لازم به ذکر است، از 57 نفر متقاضی ثبت نام در روز اول، تعداد 54 نفر به صورت قطعی ثبت نام و 3 نفر به روز بعد موکول شد که ثبت نام آن ها کامل شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: